LV | RU | EN

Apsveikuma kartiņu, atklātņu izgatavošana

 
Mūsdienu tirgus ir pārsātināts ar apsveikumu kartiņu dažādiem sižetiem un jau gatavu apsveikuma vai vēlējuma tekstu, taču tas nedod garantiju, ka adresāts nesaņems vēl dažas analogas kartiņas. Tieši tāpēc mēs katram klientam piedāvājam  unikālu un individuālu apsveikuma kartiņu, atklātņu izgatavošanu, kas tiks pielāgota klienta vēlmēm, idejām un uzņēmuma konceptam, darbības veidam. 
 
Apsveikuma kartiņas, atklātnes ir visizplatītākais paņēmiens, kā patīkamā un neuzbāzīgā formā parādīt savu uzmanību kā ģimenes locekļiem un draugiem, tā arī lietišķiem partneriem un  kolēģiem jebkuros svētkos, piemēram, uzņēmuma darbinieku, sadarbības partneru un klientu, Ziemassvētku, dzimšanas dienas, Lieldienu, Līgo u.c. svētku apsveikumam. 

Apsveikuma kartiņu dizains un druka

Apsveikuma kartiņas

Apsveikumu kartiņu dizains iespējams jebkura izmēra un dažādas sarežģītības pakāpes, kas ļaus Jūsu, unikālajai kartiņai, izcelties uz citu fona. Atklātnes forma un izmērs var būt kā standarta, tā arī nestandarta un tās dizains tiks izpildīts pēc Jūsu individuāla pasūtījuma.
 
Apsveikuma kartiņas, atklātnes drukājam no vienas vai abām pusēm uz augsta blīvuma materiāla, piemēram, blīva krītpapīra, dažāda veida dizainer papīra vai kartona. Apsveikuma kartiņu druka iespējama arī uz Jūsu, jau gatavajām, atnestajām kartiņām, kuras papildināsim ar Jūsu izvēlētu tekstu un uzņēmuma logo u.tml.

Apsveikuma kartiņas kā lielisks reklāmas paņēmiens

Apsveikuma kartiņas būs ne tikai gaumīgs un elegants cieņas izrādīšanas žests, bet arī lieliska uzņēmuma reklāma, jo kalpos kā atgādinājums par sadarbību. Turklāt, kartiņu izgatavošanā ir pieļaujamas atkāpes no uzņēmuma korporatīvām vadlīnijām. 
 
Mūsu dizaineri Jums sniegs augstākās kvalitātes dizaina pakalpojumu turklāt jāpiebilst, ka apsveikuma kartiņas izgatavojam gan uzņēmumiem, gan privātpersonām jebkurā Jums nepieciešamā tirāžā. 
 
 
Apsveikuma kartiņu paraugi >>>
 
 
Tālr.: +371 27863280
E-pasts: info@tipografijas.lv
Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
 

 

Vārds:

Telefons:

E-pasts:

Augšupielādēt failus:
Maksimums 5 faili!
(jpg, jpeg, png, pdf, cdr, psd, tif, doc, docx) ~5 MB

Informācija:


on-line.lv Dizains Dizain