LV | RU | EN

Dāvanu karšu izgatavošana


Dāvanu karšu izgatavošana paredzēta uzņēmumiem un individuāliem komersantiem, tādēļ ir svarīgi atcerēties, ka tās ir paredzētas dāvināšanai un ir būtiski izveidot tām pareizu un vizuāli pievilcīgu dizainu un tehnisko noformējumu, lai saņēmējam būtu vēlme izmantot šo karti.
 
Mūsu tipogrāfija piedāvā augstākās kvalitātes dāvanu karšu izgatavošanas pakalpojumus atbilstoši pasūtītāja vajadzībām. Ir iespējams izstrādāt arī individuāla dizaina, formas dāvanu kartes, kā arī pēc nepieciešamības tām izveidot numerāciju un iestrādāt dažādus pret viltošanas elementus. 
 
Dāvanu kartes ir lielisks veids kā piesaistīt jaunus klientus un saņemt tūlītēju priekšapmaksu par Jūsu sniegtajiem pakalpojumiem vai precēm. Dāvanu kartes ir efektīvs veids, kā veicināt uzņēmuma preču pārdošanu un skaisti, kvalitatīvi noformēta dāvanu karte piesaista klientu uzmanību, radot ilgstoši labu iespaidu par uzņēmumu un tā darbību. 
 
Dāvanu kartes ir efektīvs veiksmīga mārketinga instruments, lai piesaistītu jaunus pircējus, palielinātu firmas popularitāti un apmierināto klientu skaitu!

Dāvanu kartes dizaina izstrāde un druka

Dāvanu kartes dizaina izstrāde ir atbildīgs izgatavošanas posms, kuru veic mūsu tipogrāfijas pieredzējušie dizaineri, kas parūpēsies par to, lai dāvanu kartes dizains tiktu izstrādāts, ņemot vērā Jūsu vēlmes.
 

dāvanu kartes

Jums ir iespēja piedalīties dizaina veidošanā, mūsu radošā komanda palīdzēs Jūsu vēlmes noformēt un īstenot līdz gala rezultātam vai arī varat paļauties uz mūsu profesionalitāti un mēs garantējam, ka mūsu speciālisti izstrādās tieši Jums piemērotu dāvanu kartes dizainu.
 
Dāvanu karšu drukāšanas izpildes metodes var būt: ofseta, sietspiede, digitāla, dobspieduma, reljefspiede, folijas karstspiede. Materiāli, ko izmanto dāvanu kartes ražošanā, ir daudzveidīgi: glancēts vai matēts papīrs, dizainerisks vai parasts kartons, iespējams izmantot plastiku un citus materiālus.
 
 
Dāvanu karšu paraugi >>>
 
 
Tālr.: +371 27863280
E-pasts: info@tipografijas.lv
Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
 
Vārds:

Telefons:

E-pasts:

Augšupielādēt failus:
Maksimums 5 faili!
(jpg, jpeg, png, pdf, cdr, psd, tif, doc, docx) ~5 MB

Informācija:


on-line.lv Dizains Dizain