LV | RU | EN

Plakāti – plakātu izgatavošana un druka

Plakāts, baneris un poster parasti ir lielformāta reklāmas attēls ar īsu tekstu, izgatavots aģitācijas, reklāmas, informatīvos vai mācību mērķos. Parasti tos izvieto veikalos, izstādēs, stendos un citās sabiedriskās vietās. Plakāts ir labs līdzeklis piesaistīt pircēja uzmanību, to var izmantot kā krāsainus un spilgtus POS materiālus. Plakātu druka ir arī viens no vides reklāmas veidiem. Plakātu, afišu un baneru galvenais uzdevums ir radīt noteiktu potenciālā patērētāja attieksmi.

Plakātu dizaina izstrāde

Plakāti-plakātu drukaPlakātu dizains ir pirmais etaps plakātu izgatavošanā. Plakātam jābūt redzamam no attāluma, tam jābūt saprotamam un labi uztveramam skatītājam. Tekstam svarīgs ir šrifts, krāsa un izvietojums. Plakāti ar oriģinālu dizainu, efektīvu un spilgtu krāsu izpildījumu spēcīgi iedarbojas uz potenciālo klientu, cilvēki pat apstājas lai izpētītu informāciju uz plakāta.

Maketēšanas un dizaina izstrādes cenas veido:

1.Informācijas ievākšana par uzņēmumu/profesiju/jomu/produktu;
2. Dizaina, idejas, skices izstrādāšana, vizuālā noformējuma izveide;
3. Tā kā maketa un dizaina izstrāde ir cieši saistīta, šajā posmā notiek dizaina - teksta, bilžu un citu grafisko elementu  pielāgošana nepieciešamajiem izmēriem, ievērojot visas pārlaides, griezuma līnijas un citas prasības,  kuras ir svarīgas, lai izveidotu derīgu failu ( jebkādai poligrāfijas produkcijai, web materiāliem vai logotipam). Parasti mēs izstrādājam 2-3 maketu variantus.

Maketēšanas darbu stundas likme – 20.00 EUR, stundas likme var mainīties atkarībā no darba apjoma.
Apjomīgu poligrāfijas materiālu (kalendāru, katalogu, grāmatu, žurnālu) dizaina izstrādes stundas likme ir zemāka.

Plašāk par maketa un dizaina izstrādes cenām šeit >>>

Plakātu druka

Kad plakāta makets ir izstrādāts un pasūtītājs to ir apstiprinājis, sākas nākošais poligrāfijas procesa etaps - izstrādājuma izgatavošana – plakātu druka. Lai izvēlētos drukas veidu, ir jāzina produkta mērķis un izmantošana. Nepieciešama arī informācija par tirāžu un izpildes termiņiem. No izmantojamām tehnoloģijām ir atkarīga plakātu izgatavošanas cenasJa nepieciešams steidzami, tad mazu tirāžu nodrukāsim digitālajā drukā uzreiz pēc maketa iesūtīšanas.

Plakāti (130 gr. papīrs)

A4 100 gab. – 37 EUR
A3 100 gab. – 55 EUR

Plakāti (170 gr. papīrs)

B1 50 gab. 199.20 EUR
B1 100 gab. 213.43 EUR

Labprāt izstrādāsim mūsdienīgu, oriģinālu un Jūsu firmas stilam atbilstošu dizainu!
Pakalpojuma izmaksas: sākot no 35 EUR
Cenā nav iekļauta maketēšana un PVN.


Sūtiet pasūtījuma pieprasījumu uz info@tipografijas.lv

Plakāti - paraugus skatīt šeit >>>

Vārds:

Telefons:

E-pasts:

Augšupielādēt failus:
Maksimums 5 faili!
(jpg, jpeg, png, pdf, cdr, psd, tif, doc, docx) ~5 MB

Informācija:


on-line.lv Dizains Dizain